Elmalı Makarna Salatası

Elmalı Makarna Salatası

Meyve denince belki de ilk akla gelen ürün olan ve her çeşidinde farklı bir tadı barındıran elmayı kullandığımız bir tarifle karşınızdayız. Bugün sizler için Elmalı Makarna Salatası hazırlıyoruz.

Tavuklu Tel Şehriye Salatası

Tavuklu Tel Şehriye Salatası

Nuh’un Ankara Makarnası Ramazan Mutfağı’nda bugün sizler için iftar sofralarınızı hafifletecek hem çok sağlıklı hem de doyurucu Tavuklu Şehriye Salatası hazırlıyoruz.

Mantı Makarna

Mantı Makarna

Bi’ Tarif 4 Lezzet’te 4. Tur 3. Bölüm başladı! Bu haftaki tarifimiz, protein bakımından zengin ve aynı zamanda her damak tadına hitap eden Mantı Makarna! Programımıza, yorumları ve değerlendirmeleriyle eşlik edecek, yarışmacılarımıza destek olacak konuk şefimiz ise Youtube lezzeti_ask kanalından tanıdığınız Fatmanur Keleş.

Hamsi Çorbası

Hamsi Çorbası

Nuh’un Ankara Mutfak Akademisi’nde bugün sizler için hem lezzetli hem de Omega 3 deposu Hamsi Çorbası tarifi hazırladık. Balık sevmeyen çocuklarınıza bile rahatlıkla yedirebileceğiniz tarifimizi, kısa sürede keyifle hazırlayabilirsiniz.

Etli Arpa Şehriye Pilavı

Etli Arpa Şehriye Pilavı

Nuh’un Ankara Makarnası Mutfak Akademisi’nde bugün sizler için, sizler için hem çok lezzetli hem de besleyici etli arpa şehriye pilavı hazırlıyoruz.

Kış Çorbası

Kış Çorbası

Nuh’un Ankara Mutfak Akademisi’nde bu kez sizler için soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak şahane ve sağlıklı bir Kış Çorbası tarifi hazırladık. Sıcak sıcak afiyetle tüketebilirsiniz! :)

Köz Biber Soslu Makarna

Köz Biber Soslu Makarna

Nuh’un Ankara Makarnası Mutfak Akademisi’nde bugün sizler için çok lezzetli ve renkli bir tarif, Köz Biber Soslu Makarna hazırlıyoruz.

Mısırlı Makarna

Mısırlı Makarna

Günümüzden on bin yıl önce yetiştirilmeye başlanan; bugün, Dünya’da buğday ve pirinçten sonra en çok üretilen hububatı kullandığımız bir tarifle karşınızdayız. Bugün sizler için, Mısırlı Makarna hazırlıyoruz.