İhracat

Nuh’un Ankara Makarnası, dünyanın en büyük ve modern fabrikalarından biridir. Dünyada kabul gören pek çok akredite kalite güvence sistemine uygun olarak çok modern üretim tesislerinde makarna üretimi gerçekleştirilmekte ve dünyadaki bütün kıtalara yayılmış 70 ülkeye ihraç etmektedir.

Firmamız ihracat pazarlarında üretiminin %90 ı oranında kendi markası olan “Nuh’un Ankara Makarnası” markasıyla satış yapmaktadır.

Güçlü genç ve dinamik ihracat ekibi dünyadaki pek çok fuara ve etkinliğe katılarak Nuh’un Ankara Makarnası ve Veronelli markalarının amaç ve hedeflerine uygun çalışmalarını gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Firmamızın mottosu şimdi ve daima tüm dünya insanlarının hak ettiği sağlıklı ve kaliteli ürünleri üretmek ve bundan asla vazgeçmemektir.

Dünyanın en kaliteli buğdaylarının üretildiği Anadolu coğrafyasının bize verdiği güçle bu bizim tüm dünya insanlarına vaadimiz ve taahhütümüzdür.

İhracat Departmanı İletişim Bilgileri

Nuh’un Ankara Makarnası İhracat departmanına ulaşmak için aşağıdaki telefon ve eposta bilgilerinden yararlanabilirsiniz. 

Tel: +90 312 341 21 00 / 181
Faks: + 90 312 341 08 43
Eposta: ie@nuh.com.tr