Mantı Makarna

Mantı Makarna

Bi’ Tarif 4 Lezzet’te 4. Tur 3. Bölüm başladı! Bu haftaki tarifimiz, protein bakımından zengin ve aynı zamanda her damak tadına hitap eden Mantı Makarna! Programımıza, yorumları ve değerlendirmeleriyle eşlik edecek, yarışmacılarımıza destek olacak konuk şefimiz ise Youtube lezzeti_ask kanalından tanıdığınız Fatmanur Keleş.

Terbiyeli Tavuk Çorbası

Terbiyeli Tavuk Çorbası

Bi’ Tarif 4 Lezzet 2. tur heyecanıyla başladı! Geçtiğimiz hafta Domatesli Makarna yapan takımlarımızı bu hafta zorlu bir süreç bekliyor. Çünkü bu hafta lezzetlendireceğimiz tarif bir çorba tarifi! Hem de klasik hâline alıştığımız Terbiyeli Tavuk Çorbası!

Mac & Cheese

Mac & Cheese

Nuh’un Ankara Makarnası yeni konsepti Bi’ Tarif 4 Lezzet’te bu hafta nefis bir makarnalı tarife yer veriyor: Mac & Cheese! Peynir ve makarnanın bu muhteşem uyumunu bakalım takımlarımız hayal gücüyle nasıl süsleyecek? Yarışmacılarımız, yaratıcı malzemelerimizle nasıl bir Mac & Cheese hayal edecek?

Lösev Özel Bölümü

Lösev Özel Bölümü

Bi´ Tarif 4 Lezzet 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası´nda farkındalık yaratmak amacıyla bu özel günde özel bir bölüm ile karşınızda! LÖSEV´i, lösemili çocuklarımızın ailelerini ve onlarla beraber mücadele eden dostlarımızı konuk ettiğimiz bu bölümde, çocukların beslenmesine dair ayrıntıları, zorlukları, toplum olarak lösemi ile mücadele yöntemlerini ve neler yapabileceğimizi tartışacağız. Ve elbette hep beraber mutfakta sağlıklı bir yemek yapacağız.